Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada 2021 roku w naszym przedszkolu obchodzony był jak co roku Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie oddziały przedszkolne brały czynny udział w tym wspaniałym święcie. Oprócz poznania misiów z różnych bajkowych światów, dzieci malowały, wykonywały misiowe foto budki, które zostały później wykorzystane do zdjęć. Dzieci uczestniczyły również w zabawach ruchowych, quizach i zgadywankach z ich ulubieńcami. Uwieńczeniem tego święta była krótka projekcja filmu edukacyjnego, który naświetlił dzieciom, jak tworzy się pluszowe misie.  Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. To wielkie misiowe przyjęcie zostanie nie tylko w naszych wspomnieniach, ale także w formie zdjęć, które są do obejrzenia w galerii.