AKCJA „DZIECI- DZIECIOM”

Nasze przedszkole wraz z Stowarzyszeniem „Przedszkola Przyszłości” oraz Rzeszowskim Centrum Medycznym, reprezentowanym przez Panią dr n. med. Ewę Jakubiec- Blajer organizowało pomoc dla dzieci i ubogich rodzin Polaków mieszkających na Ukrainie w ramach Akcji „Dzieci- Dzieciom”, która trwała od 17 listopada do 17 grudnia 2021r.

Cała Akcja polegała na zorganizowaniu wśród społeczności Przedszkola zbiórki środków chemicznych i trwałych artykułów spożywczych z długoterminową datą ważności. Cały asortyment został przekazany w okresie przedświątecznym do Rzeszowskiego Centrum Medycznego, ul. Żołnierzy Września 7 w Rzeszowie.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Rodzinom, którzy tak licznie zaangażowali się w tę Akcję! 😊

Brak opisu.