Podziękowanie za akcję Paczuszka dla Maluszka


Podziękowanie za udział
w akcji ,,Paczuszka dla Maluszka„

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to kim jest i nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
J.P.II

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom – Rodzicom, Dzieciom i całej społeczności przedszkolnej, oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji ,,Paczuszka dla Maluszka”. Akcja charytatywna zakończyła się w naszym przedszkolu 21 grudnia 2021r. i góra pięknych kolorowych paczek dotarła do Domu Samotnej Matki w Rzeszowie. Nasza, wspólna pomoc przyczyni się na pewno do polepszenia sytuacji najbardziej potrzebujących Maluchów. Nam pozostaje ogromna radość, że mogliśmy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji i rozpalić radością niejedno serduszko.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie i wszelką pomoc.

Brak opisu.