Konkurs Bożonarodzeniowy

„Bożonarodzeniowa Bombka”

Przedszkole im. Św. Rocha  zorganizowało konkurs, którego tematem przewodnim była bombka. Do udziału w konkursie zostały zaproszone wszystkie grupy przedszkolne z Naszej Placówki wraz z ich Rodzicami. Do 20 grudnia 2021 roku wszyscy zainteresowani mogli dostarczać swoje prace do Przedszkola.

Bombka była symbolem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy w dowolnym formacie, wykonanej wybraną przez uczestników techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów, które tylko ubogacałyby dzieło konkursowe.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Zamiarem konkursu było również przyczynienie się do rozwoju zainteresowań  i zaspokajania potrzeby ekspresji przedszkolaków oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Zainteresowanie konkursem było ogromne. Wszystkie prace były wykonane z wielkim zaangażowaniem, często z użyciem innowacyjnych technik plastycznych. Dzieła konkursowe wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 stycznia 2022 roku .

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wraz z gratulacjami, piękne dyplomy oraz upominki w formie edukacyjnych książeczek.  Uwieńczeniem konkursu było wykonanie wspólnych zdjęć z laureatami.

Prace uczestników konkursu przez wiele dni były ozdobą szatni przedszkolnej, ciesząc oczy wszystkich obecnych w placówce.

Wszystkim , którzy zaangażowali się w ten konkurs bardzo dziękujemy.